Ko piedzīvot "Augusta stallī"?

Publicēts
11.10.2021

Par mūsu zirgiem. Mūsu zirgu komandā ir 13 labi audzināti un ar cilvēku gatavi sadarboties zirgi. Katrs no viņiem ir unikāls ar savām īpašām prasmēm un rakstura iezīmēm. Piemēram, frīzu puika Deivijs apzinās savu skaistumu un uzstājīgi mēdz to demonstrēt. Lipicas šķirnes dāma Konkordija ir atturīgi apzinīga. Kerola – atbildīga pret cilvēku un savu baru, jo ir viena no bara vadoņiem. Mazā ponija meitene Bille ir mums ļoti īpaša – draiska, gudra un liela savā galvā:)  Zola ir gatava ar cilvēku doties visur. Arī istabā, jo kāpēc gan ne? Ja vēlēsies saprast, ko nozīmē sadarboties ar brīvu zirgu, tad viennozīmīgi iesakām sadraudzēties ar Avelīnu.

Šie ir tikai daži no mūsu zirgiem, bet Tu taču gribētu iepazīt visus, vai ne? Lielākais kompliments, ko esam saņēmuši no mūsu viesiem, - izrādās, ka būt kopā ar zirgu ir tik interesanti, pat nekāpjot tam mugurā!

Ko mēs piedāvājam?

Vai zināji, ka zirgam ir tā īpašā enerģija, kas kā ar roku “aizslauka” ikdienas spriedzi? Tu pieej pie zirga, pieglaudies viņam, sajūtot tā īpašo smaržu, ķermeņa siltumu un mieru. Tu izbaudi šeit un tagad burvību, jo ikdienas problēmas palikušas aiz mūsu zirgu staļļa durvīm. Tu saproti, ka vairs nevēlies atbildēt uz telefona zvaniem un iedziļināties ikdienas darbos, jo gribi, lai šī kopā būšanas burvība ar zirgiem nekad nebeidzas.Būt kopā ar zirgiem var dažādi. Arī dodoties izjādēs. Protams! Taču mēs šo nepiedāvājam, jo uzskatām, ka patiesais ceļš pie zirga mērojams, iepazīstot zirga pasauli. Un to nav iespējams iepazīt, sēžot zirga mugurā. Iedomājies, Tu paņem tējas vai kafijas krūzi un dodies laukā vērot mūsu zirgu ikdienas dzīvi. Šī ikdienas dzīve nav tikai rimta zāles vai siena ēšana, bet gan arī savstarpēju attiecību skaidrošana, rūpes par otru, cilvēka uzmanības “ķeršana” un savstarpējas rotaļas.

“Augusta stallis” piedāvā 3 dažādas iespējas DOTIES CEĻĀ PIE ZIRGA!

“Ceļā pie zirga” īpašais piedzīvojums, kurā iekļauta:

  • nakšņošana ērtā un labiekārtotā mājoklī;
  • zirgu vērošana ganībās;
  • samīļošana un sabužināšana;
  • zirga SPA rituāls;
  • došanās zirgu barā un zirgu iepazīšana;
  • ekskursija un stāsti par zirgiem un zirgu psiholoģiju;
  • speciālas nodarbības kopā ar brīviem zirgiem (iekļaujot nelielas uzkodas Tev un kārumus zirgiem)

Cena: 190 EUR

 Ceļā pie zirga.  Ekskursija un aizraujoši stāsti par zirgiem; zirgu psiholoģijas pamati un kāpēc zirgs pasauli uztver kā zirgs Protams, zirga SPA procedūra, sabužināšana, samīļošana, nodarbība ar brīvu zirgu, došanās zirgu barā un zirgu iepazīšana. Apsolām, ka Tu pavadīsi pie mums neaizmirstamu laiku.

1 cilvēks - 1 stunda - 45 EUR (nelielas uzkodas un kafija/tēja iekļautas cenā).

Individuālās nodarbības tiem, kas vēlas iepazīt zirgu, saprast tā uzvedību, psiholoģiju un rast īpašu kontaktu ar zirgu. Kā arī, ja vēlies uzzināt, kas nepieciešams laimīga zirga dzīvei un kā maksimāli draudzīgām metodēm audzināt drošu un ar cilvēku mijiedarboties gribošu zirgu. Programma vairāk piemērota cilvēkiem, kas vēlas iegādāties zirgu vai kuriem jau ir zirgs, bet nav atbilstošu zināšanu vai vēlas gūt papildus pieredzi.

1 cilvēks – 1 stunda – 60 EUR (nelielas uzkodas un kafija/tēja iekļautas cenā), ja rezervē nodarbības līdz 3 stundām, tad stundas cena 55 EUR.

Labiekārtota dzīvokļa īre 2 cilvēkiem “Augusta stallis” teritorijā. Naktsmītnē pieejama neliela virtuve, dušas telpa un ērta divguļamā gulta. Liels logs ar skatu ganībām un terase. Cena 80 EUR (iebraukšana no 15.00 un izbraukšana līdz 12.00).

Lūgums ņemt vērā, ka izjādes ar zirgiem nepiedāvājam.